Pracownia AmonArt oferuje 4 pakiety projektowe dopasowane do wymagań i oczekiwań Inwestora. W zależności od zakresu opracowania projektu, dostępne są różne przedziały cenowe.

Pakiet DECOR

Pakiet DECOR, jak sama nazwa wskazuje, jest skupiony na przearanżowaniu i na nowo udekorowaniu istniejącego już wnętrza. Jest to najlepsza opcja dla osób, które posiadają ograniczony budżet i chcą odświeżyć czy też dokonać metamorfozy pomieszczenia wykorzystując posiadane już wyposażenie. Pracownia oferuje wtedy nową kolorystykę i układ mebli. Wprowadzamy zmiany na ścianach (kolor, tapeta, struktura), w materiałach (obicia, firany, poduszki) i aranżując nowe oświetlenie i dodatkowe dekoracje.

 

Pakiet MINI

Pakiet MINI obejmuje do 3 projektów funkcjonalnych, w których przedstawione jest nowe rozmieszczenie pomieszczeń w domu czy mieszkaniu lub wewnętrzny rozkład danego pomieszczenia z uwzględnieniem nowej, poprawionej funkcjonalności i wykorzystania przestrzeni. W rezultacie Inwestor dostaje nowy układ pomieszczeń/-nia w postaci projektu funkcjonalno-koncepcyjnego wraz z projektem podłóg, ścian oraz oświetlenia i doborem mebli.

 

Pakiet MIDI

Pakiet ten to rozwinięcie pakietu MINI. Jest on wzbogacony o projekt elementów z zabudowy gipsowo-kartonowej, czyli wnęk, półek, podwieszanych sufitów, jak również zarys schodów, lad barowych i kominków. Pakiet MIDI, ze względu na zaawansowany projekt podłóg i ścian (płytki ceramiczne, mozaiki, dekory), jak również indywidualną zabudowę meblową jest w zdecydowanej mierze skierowany do osób, które potrzebują projektu łazienki, WC lub kuchni. Wynikowy projekt  jest dostarczany Inwestorowi jako wizualizacje, rysunki techniczne i  model 3d z 3 koncepcjami wnętrza.

 

Pakiet MAXI

Pakiet Maxi jest zaawansowanym pakietem obejmującym wszystkie etapy projektowe, dodatkowo uwzględniającym indywidualny dobór dekoracji i elementów designerskich (lustra, obrazy, krzesła, fotele, lampy, wazony, rzeźby) oraz aranżację okien. Ponadto, w dokumentacji projektowej zawarte są informacje na temat kosztów, ilości materiałów i wyposażenia.

Elementy projektu Rodzaje pakietów projektowych
decor mini midi maxi
Projekt funkcjonalny    
Podstawowy projekt podłóg (panele, płytki)  
Zaawansowany projekt podłóg (płytki, rozety, dekory)    
Projekt ścian (farby, tapety, okładziny)  
Dobór wyposażenia (meble, lampy, ceramika, armatura)    
Projekt elementów stałych (zabudowy gk, schody)      
Projekt oświetlenia (halogeny,paski ledowe)    

Aranżacja okien (firany, zasłony)

     
Dobór dekoracji (wazony, lustra, obrazy)    
Projekt mebli na zamówienie    
Wizualizacje fotorealistyczne- render podstawowy      
Wizualizacje fotorealistyczne- render profesjonalny    
Model 3D      
Rysunki techniczne (rzuty, przekroje)      
Kosztorys wyposażenia i materiałów      
Konsultacje i porady    
Cena za metr powierzchni 10zł 30zł

70zł/

100zł*

80zł/

110zł*

*cena dotyczy projektów łazienek o powierzchni powyżej 3m2. Projekty łazienek do 3m2 mają stałą cenę równą 300zł.

Ze względu na skomplikowanie i zaawansowanie projektów łazienek/WC oraz kuchni/aneksów kuchennych najniższy możliwy pakiet projektowy dla tych pomieszczeń to pakiet midi.

 

Dodatkowe informacje:

✔ Inwentaryzacja pomieszczenia- 10zł za pomieszczenie do 5m2, 20zł za pomieszczenie powyżej 5m2,

✔ Dojazd na inwestycję - 2zł/km

✔Każdy pakiet obejmuje max.3 wersje kolorystyczne/koncepcje, każda kolejna jest płatna 50zł