Projekt 4- Kuchnia

Kuchnia w bloku mieszkalnym o powierzchni 9m2

Biały wybłyszczony blat oraz obramowanie wokół mebli dolnych, wiszące meble również w białym połysku, pozostałe meble w odcieniu dębu szarego. Wysoka zabudowa meblowa wbudowana w ścianę (przy pomocy płyt gk). Biała lada barowa do spożywania posiłków, a za nią ściana pokryta czarną farbą tablicową.

Projekt 3- Salon z jadalnią

Salon z jadalnią o powierzchni 22m2

Salon w odważnych, kontrastujących kolorach turkusu i szarości oraz czerni z dodatkiem drewna. Biała zabudowa meblowa przy części telewizyjnej (szafa, regał, szafka). Pojemna szafka z lustrzanymi frontami nad stołem. Ciemna, podświetlana fototapeta nad stołem, tapeta ze strukturą fali nad wypoczynkiem podświetlona halogenami.

Projekt 2- Salon z aneksem kuchennym

Projekt aneksu kuchennego z jadalnią, salonem, hallem i schodami o powierzchni 52m2.

Kuchnia w pełnej zabudowie z meblami o frontach białych wybłyszczonych, w odcieniu jasnej sosny i wenge. Lada barowa z zaprojektowaną półką na wina lub inne napoje. Na ścianach szara tapeta z zarysem gałązek drzew, jak również łupek ścienny i farba w odcieniu ecru. W części salonowej trzy wnęki na wiszące oświetlenie obok TV i dwa lustra po bokach nadbudowanej ścianki na TV powiększające optycznie pomieszczenie. W hallu na suficie wnęka z fototapetą wieży Eiffla widzianej od spodu.

Projekt 1- Salon z aneksem kuchennym

Projekt aneksu kuchennego z jadalnią, salonem, hallem i schodami o powierzchni 52m2.

Kuchnia w pełnej zabudowie z meblami o frontach orzechowych i białych wybłyszczonych. Od strony salonu lada barowa oraz stół obiadowy. Na ścianach podświetlana biała cegła i tapeta o delikatnej fakturze. Przejście między gresem a panelami  zrealizowane po łuku, łuk ten jest powielony w podwieszanym suficie oddzielającym wyraźnie część kuchenną od salonowej. Kominek obudowany drewnem z dekoracjami w postaci dwóch luster.