Projekt 8- Herbaciarnia chińska

Herbaciarnia chińska o powierzchni około 50m2

Lokal gastronomiczny po metamorfozie- główne zmiany to nowy podział funkcjonalny, zmiana kolorystyki i oświetlenia. Wydzielone dwie mini loże z sofami i fotelami, dekoracyjna ścianka pomiędzy stolikami z zawieszonymi ozdobami. Wszystkie meble i ozdoby pochodzą od Inwestora i są to oryginalne, chińskie elementy wyposażenia.

Projekt 7- Sala bankietowo- weselna

Sala weselna o powierzczhni 200m2

Sala z przeznaczeniem weselno-bankietowo-konferencyjnym. Dzięki ścianie ze zmienną dekoracją i wysuwanym rzutnikiem możliwe różne wykorzystanie sali. Na antresoli miejsce dla orkiestry lub DJa oraz miejsce wypoczynkowe. Głównym elementem dekoracyjnym jest bogate oświetlenie sufitowe i ścienne oraz kotary i zasłony.

Projekt 6- Biuro dla firmy, propozycja B

Biuro w domu o powierzchni 28m2

Biuro z przeznaczeniem dla 4 osób i miejscem relaksacyjnym. Inspirujące naklejki ścienne, duże akwarium, TV i typowe dla biura elementy wyposażenia. Duża, podświetlana tablica suchościerna wyłożona na panelach dekoracyjnych 3D.

Projekt 5- Biuro dla firmy, propozycja A

Biuro w domu o powierzchni 28m2

Inna, żywsza kolorystyka, bardziej przestrzenne biuro. Ozdobna, podświetlona ściana przy wejściu.

Projekt 4- Punkt gastronomiczny w centrum handlowym

Samoobsługowy punkt gastronomiczny przy wspólnej sali posiłkowej w centrum handlowym. Indywidualnie zaprojektowane meble, bary na potrawy, lada z widokiem na kuchnię, nowa kolorystyka, oświetlenie i projekt menu. Motyw chiński przejawiający się w tapecie ze znakami chińskimi i fototapecie z lampionami.

Projekt 3- Toaleta damska i dla niepełnosprawnych

Toaleta przy lokalu użytkowym o powierzchni 2,5m2

Geberit w zabudowie od podłogi do sufitu, podświetlenie na boki ścian. Lustro we wnęce, również podświetlone paskami ledowymi. Dekoracyjna, szklana czerwona listwa oraz bardzo bogate w dekoracje płytki ceramiczne.

Projekt 2- Toaleta damska z dwoma kabinami

Toaleta damska w lokalu użytkowym o powierzchni 4,5m2

Lustra i umywalki zawieszone na ścianie pokrytej zdobniczą mozaiką, wyraźny motyw 'dywanu' na podłodze. Kabiny z zabudowanym geberitem z delikatnym podświetleniem.

Projekt 1- Toaleta męska

Toaleta męska w lokalu użytkowym o powierzchni 4m2

Duże, powiększające pomieszczenie poziome lustro, oświetlane dwoma lampami kinkietowymi. W zamykanej toalecie pisuar i miska klozetowa w zabudowie geberit na całą wysokość pomieszczenia.